اخبار

دبير مركز مطالعات راهبردي و هدايت حركتهاي جهادي

آمادگي مركز حركتهاي جهادي براي ارائه دستاوردهاي خود در عرصه بين المللي

دبير مركز مطالعات راهبردي و هدايت حركتهاي جهادي

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهادگر ؛ وحيد كمرروستا در نشست تخصصي "سفيران كار و تلاش، جهادگران بين الملل" كه در سالن كنفرانس بخش قرآن و سبك زندگي جهادي بيست و يكمين نمايشگاه بين المللي قرآن كريم برگزار شد گفت : تشكيل جهاد سازندگي در سال 1358 به فرمان امام خميني (ره)، آغازگر حركتهاي جهادي در جمهوري اسلامي ايران بود كه اين اقدام موجب گسترش روحيه و فرهنگ جهادي در جامعه و بن بست شكني هاي فراواني تاكنون شده است.

وي با بيان اينكه هرجا تفكر، فرهنگ و مديريت جهادي وجود داشته باشد، مشكلات ملت ها برطرف مي شود اظهار كرد: به لطف خدا هم اكنون شاهد فعاليت بيش از سه هزار گروه جهادي از نقاط مختلف كشور در جمهوري اسلامي ايران هستيم.

دبير مركز مطالعات راهبردي و هدايت حركتهاي جهادي با بيان اينكه عشق و علاقه جهادگران به خدمت رساني، عامل تمايز كار آنهاست افزود: احداث چندين هزار مسجد، مدرسه، درمانگاه و غسالخانه و همچنين همكاري در ساخت بسياري از پروژه هاي عمراني و كشاورزي، تنها بخشي از خدمات جهادگران در ايران اسلامي بوده است.

كمرروستا در پايان خاطرنشان كرد: مركز مطالعات راهبردي و هدايت حركتهاي جهادي آمادگي دارد دستاوردها و تجربيات خود در عرصه هاي مختلف جهادي را در عرصه بين المللي در اختيار جهادگران ساير كشورها به ويژه برادران پاكستاني حاضر در اين نشست قرار دهد.

   1392/04/18          تعداد بازدید: 261          چاپ          ارسال به دوستان

نام
آدرس صندوق الکترونیکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید

کاربر گرامی شما در حال مشاهده سایت به صورت مهمان هستید . برای مشاهده و استفاده کامل نیاز به ثبت نام دارید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید هم اکنون میتوانید وارد وب سایت شوید .

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مطالعات راهبردی و هدایت حرکت های جهادی می باشد .

 استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.